ROBERTA, LAURITA IR IEVA už labai gerą lankomumą 2015-2016 m.m. apdovanotos Klaipėdos rajono Savivaldybės Padėkos raštais.

 Trys klasės mokiniai - Liepa, Saulius ir Beatričė Š. dalyvavo Tarptautiniame matematikos "Kengūros" konkurse. Visi pasiekė neblogų rezultatų. Geriausiai sekėsi BEATRIČEI Progimnazijoje jos rezultatas tarp "Nykštukų" grupės narių - geriausias. Taip pat ji pateko  į rajone geriausiai parašiusiųjų dešimtuką.

Gausus būrys mokinių pirmą kartą dalyvavo Gamtos kengūroje. Tai Benas, Roberta, Ieva, Nedas, Meda, Liepa, Beatričė Š., Vytautas,  Kamilė, Laurita, Vilius.GERIAUSIAI SEKĖSI IEVAI, VILIUI, VYTAUTUI IR KAMILEI.Ieva ir Liepa dalyvavo progimnazijos jaunųjų solistų

festivalyje - konkurse "Mūsų dienos kaip šventė"

ir tapo laureatėmis.

 

DŽIAUGIAMĖS!


Mes džiaugiamės, kad Roberta dalyvavo Lietuvių jaunųjų pianistų šiuolaikinės fortepijoninės muzikos konkurse "Šypsenėlė" ir tapo laureate.

Penktadienį, lapkričio 14 d. progimnazijoje vyko 1-5 klasių talentų konkursas "Rodyk, ką moki". Sėkmingai pasirodė ir tapo laureatėmis mūsų klasės mergaitės Guoda Macijauskaitė ir Ieva Sutkutė.

Jos deklamavo ištrauką iš J.Marcinkevičiaus "Grybų karas"

 

SVEIKINAME ŠAUNUOLES!

Progimnazijos bibliotekoje dalyvavome renginyje, kur vaikai pristatė per vasarą perskaitytas knygas. Klasę puošia knygų medžiai. Džiaugiamės geriausiais knygų mylėtojais.

Padėkomis apdovanoti ROBERTA , KIPRAS, GUODA, BRIGITA, IEVAROBERTA dalyvavo muzikos mokykloje organizuotame etiudų konkurse. Už puikų pasirodymą apdovanota diplomu.

 

LAPKRIČIO 29 D. ROBERTA PALANGOJE DALYVAVO FESTIVALYJE - KONKURSE "PAJŪRIO KLAVYRAI" IR BUVO APDOVANOTA LAUREATO DIPLOMU - III VIETA.

  Džiaugiamės, kad klasėje yra šauni sportininkė, kuri jau dalyvavo ne vienose bėgimo varžybose. Neseniai ji sėkmingai dalyvavo kroso varžybose Drevernoje.Tai nepralenkiamoji KAMILĖ.

 

LAPKRIČIO 09 D. KAMILĖ DALYVAVO KLAIPĖDOS EKOMARATONE IR ĮVEIKĖ 1 EKORATĄ ( 4,2 km) ŠAUNUOLĖ!